Kaban Modelleri ile En Rahat Kullanılan Çanta Modelleri

Sonbahara adım attık. Kış da yaklaşıyor doğal olarak. Bizi soğuktan koruma görevi gören kabanlar kış aylarının vazgeçilmezi. Kaban modelleride reyonlarda yerini almaya hazırlanıyor. Her sene sezon başlarında çok fazla renk aralığı ve kumaş türünde tüketiciye sunuluyor. Kaşe kabanlar, süet kabanlar, normal klasik kabanlar, yeni moda trendi olan şişme kabanlar adeta şıklık yarışında. Klasik giyinmeyi seven kadınlar genelde klasik kaban düz siyah rengi tercih ediyorlar. Yukarıda da belirttiğimiz gibi şıklık yarışında bir adım öne geçmek isteyen kadınlar için kaban çeşitleri artık oldukça fazla.
Kaban ve Çanta Uyumu Nasıl Olmalı?
Çantalar kadınların vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Çanta uyumuna da çok dikkat eden bir kesim mevcut. Kadınlar olarak genelde ayakkabı ve çantayı uyumlu kullanmayı severiz. Renk uyumu, stil tarzı gibi faktörler kafamızı meşgul eder. Özellikle kış aylarında kaban kullanımı kıyafet üzerine ekstra bir parça görevindedir. Bu yüzden kullandığımız çantaları da kabanımıza göre rahat seçim tercih etmeliyiz.
Omuzdan askılı çantalar genelde kaban giyerken daha rahat hareket etmek için kullanabiliriz. Bir başka rahat kullanım için çapraz çanta tercih edebiliriz. Çantamızı çapraz askılı olarak kullanırsak kabanımızla daha rahat hareket edebiliriz. Kullanılan çantanın kumaş modelini de giydiğimiz kabana göre uyarlayabiliriz. Şık bir kombin yapmak istersek şayet; klasik bir kaban ile deri kumaşta bir çanta uyumlu olabilir.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir