Elbiselerde Bordo Renk Akımını Kaçırmayın

Elbiselerde Bordo Renk Akımını Kaçırmayın. En çekici ve en göz alıcı renklerden biri olarak ön plana çıkan bordo renk bu sene 2022 yılı elbise modasında yine ön planda yer alıyor. Sizler de dört mevsim tercih edebileceğiniz bordo rengi ile artık göz kamaştıran ve oldukça çekici elbise kombinleri hazırlayabilirsiniz.

Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise modellerinde tercih edebileceğiniz en çarpıcı renk olarak bordo rengini tavsiye edebilirsiniz. Düğünler, mezuniyet törenleri ve davetler için tercih edebileceğiniz bordo renk ile abiye giyim muhteşem bir uyum yakalıyor. Söz konusu olan her zaman abiye elbise modellerinde zarafet ise sizler de tercihinizi bordo renk abiye elbise modellerinden yana yapabilirsiniz.

Ofis Şıklığı İçin Bordo Elbise Modelleri

Klasik giyim için tercih edebileceğiniz sade ve şık bir bordo elbise modeli ile sizler de ofis şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Yine bordo tonlarında veya ten rengi bir stiletto ayakkabı ile bordo renk elbiselerinizi kombin yapabilirsiniz.

Sokak Stilinde Bordo Elbise Vurgusu

Maxi boydaki çiçekli bordo bir elbise gerçekten göz alıcı bir şıklık elde edeceğinize eminiz. Deri ceketler veya triko hırkalar ile bir arada kombin yaparak kullanacağınız spor formdaki bordo elbise modelleri ile artık istediğiniz stile sahip olabilirsiniz.

Bordo elbise modelleri ile kullanabileceğiniz renkler arasında ise siyah, bej ve ten rengi ön plana çıkmaktadır.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir