Beyaz Klasik Gömlek Kullanım Rehberi

Beyaz Klasik Gömlek Kullanım Rehberi ile artık hem klasik hem de spor kombinlerinizde beyaz gömlekleri dilediğiniz gibi kombin yapabilirsiniz. Bir beyaz gömlek modeli ile istediğiniz kombini kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Ancak hangi modeldeki beyaz gömleği hangi kombin içerisinde kullanmanıza dikkat etmelisiniz.

Oversize Beyaz Gömlek

Bu sezon pek çok kıyafetinizi tamamlamak için sizler de oversize gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Jean pantolonlar veya elbiseler ile bir arada kullanabileceğiniz oversize beyaz gömlek dolabınızdaki de en işlevsel parçalardan biri olacak. Her daim dikkat çeken ancak sade bir kombin hazırlamak için bu sezon dolabınıza mutlaka bir oversize gömlek modeli ilave etmelisiniz.

Klasik Dar Kalıp Beyaz Gömlek

Klasik beyaz gömlekler her kadının dolabında mutlaka bulunan parçalardan biridir. Bununla birlikte genellikle klasik beyaz gömlekleri ofis şıklığınız içerisinde kalem etekler veya kumaş pantolonlar ile bir arada kullanıyor olabilirsiniz. Ancak bu sezon klasik beyaz bir gömleği yine dar kalıp bir jean pantolon ve şık bir topuklu ayakkabı ile de birleştirebilirsiniz. Sokak stilinizde biraz daha çekici görünebileceğiniz bu kombininizi istediğiniz aksesuarınız ile bir arada bütünleyebilirsiniz.

Dekolteli Beyaz Gömlekler

Dekolteli beyaz gömlekler ile zarif ancak şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Genelde ofis stili için tercih edebileceğiniz dekolteli beyaz gömlek modellerini şık bir davete katılmak için de tercih edebilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir