Bilmeniz Gereken 6 Çanta Trendi

2021 sonbaharında bol bol göreceğiniz çanta trendlerini sizler için listeledik. Bilmeniz gereken 6 çanta trendi listemizi inceleyerek dolabınızda yer alması gereken çanta modellerini inceleyebilir ve kıyafetlerinizi kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Asimetrik Çantalar

2021 sonbaharında sıklıkla asimetrik çanta modellerini görebilirsiniz. Keskin ve düzgün hatlı çantalar yerine bu yıl şekilsiz ve asimetrik çanta modelleri oldukça tercih edilecek. Asimetrik çantalarla kıyafetlerinizi modern bir şekilde kombin yapabilirsiniz.

Mikro Çanta Modelleri

Son zamanların en trend çanta modelleri arasında yer alan mikro çantalar, etkisini 2021 sonbaharında da sürdürecek. Minimal görünümüyle her kıyafeti kusursuz bir şekilde tamamlayan mikro çantalar, sezonunun en trend parçaları arasında yerini alıyor. Modern ve şık görünümüyle mikro çantaları severek tercih edebilirsiniz.

Deri Görünümü

Krokodil ve yılan derisi baskılı çanta modelleri de 2021 yılının sonbahar trendleri arasında yerini alıyor. Egzotik görünümüyle oldukça dikkat çeken deri görünümlü çantaları dolabınızda bulundurabilirsiniz.

Bez ve Kanvas Çanta Modelleri

Doğa dostu çanta modelleri son yıllarda en çok tercih edilen çantalar arasında yerini alıyor. Her türlü kıyafetle oldukça uyumlu olan bez veya kanvas çanta modellerini dolabınızda bulundurabilirsiniz.

İşlemeli Çantalar

Son yıllarda çantalarda sadelik ön planda olsa da 2021 sonbaharında işlemeli çanta modelleri de oldukça dikkat çekecek.

Cüzdan Görünümlü Çantalar

Sadece kart, para veya telefon taşımayı tercih eden kişiler cüzdan çanta modellerini 2021 sonbaharında tercih edebilir.

 

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir