2021 Sonbahar Çanta Modelleri

Stil tamamlayıcı parçalar olan çantalar, farklı renk ve modelleriyle her yıl oldukça dikkat çekiyor. 2021 sonbahar öne çıkan çanta trendleri de moda severler tarafından büyük bir ilgiyle merak ediliyor. 2021 sonbahar öne çıkan çanta trendlerine göz atalım.

Zincir Saplı Çanta Modelleri

Çanta modellerinde tercih edilen zincir saplar hem şık hem de modern bir görünüm sağlıyor. Her türlü kıyafet ile oldukça uyumlu olan zincir saplı çanta modelleri, 2021 yılının en çok öne çıkan çanta modelleri arasında yerini alıyor. Gümüş, bronz veya altın görünümlü zincir saplı çanta modellerini kıyafetinize veya zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Timsah Derisi Görünümü

Deri çanta modelleri her döneme damgasını vurmaya devam ediyor. 2021 yılında da timsah derisi görünümlü çanta modelleri trendler arasındadır. Krokodil baskılar olarak karşımıza çıkan çanta modelleri, her döneme damgasını vurduğu için zamansız bir parça olarak dolabınızda yer alabilir.

Cüzdan Çanta Modelleri

Son yıllarda küçük çanta modellerinin git gide popülerleşmesiyle birlikte cüzdan tarzında çanta modelleri de oldukça dikkat çekmeye başladı. 2021 sonbaharında öne çıkan çanta modelleri arasında da cüzdan çanta modelleri yer alıyor. Sadece kart, para veya telefon taşımak isteyen kişiler cüzdan çanta modellerini severek kullanabilir.

Bel Çanta Modelleri

90’lı yılların vazgeçilmez parçalarından biri olan bel çantaları, 2021 yılında da sevilerek kullanılmaya devam ediyor. Kemer ve bel kısmında kullanılsa da birçok bel çantası modeli, omuz çantası olarak da kullanılabiliyor. Oldukça kullanışlı ve rahat olan bu çanta modelleriyle kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir