Trençkotlar Nasıl Giyilir?

Trençkotlar Nasıl Giyilir? Zamansız şıklığın kapısını aralamak için şık ve modern bir trençkottan fazlasına ihtiyacınız yok. Günlük veya ofis giyiminiz için tercih edebileceğiniz birbirinden şık trençkot modellerini sonbahar sezonu ile birlikte yeniden dolaplarınızdan çıkartabilirsiniz.
Peki; Trençkotlar Nasıl Giyilir?
Elbise şeklinde kullanabileceğiniz trençkotlar ile sadece şık bir topuklu ayakkabıyı kombin yapabilirsiniz. Genellikle oldukça kaliteli ve modern bir trençkot sadece elbise şeklinde tercih edilebilmektedir. Bu sezon hayatımıza girecek olan deri trençkotlar da yine elbise şeklinde tercih edebileceğiniz modellerden biri. Bir davete katılmak için sadece bir trençkot ve bir topuklu ayakkabı yeterli olacaktır.
Jean pantolonlar ve botlar ile birlikte kombin yapabileceğiniz trençkotlar ise günlük giyiminizde klasik parçaların dokusunu yansıtabilirsiniz. Hem zarif hem de havalı kombinler yapmak için jean pantolonunuz ile birlikte şık bir trençkot tercih edebilirsiniz.
Romantik giyimi biraz daha feminen yapmak isteyenler için yine trençkotlar anahtar parçalardan biri olmaya devam ediyor. Zarif şifon bir elbise üzerine giyeceğiniz güzel ve kaliteli bir trençkot ile oldukça havalı bir tarz oluşturabilirsiniz.
Şort ve etekler ile bel altında kalan kısa trençkotlar da oldukça şık durabilmektedir.
Trençkot seçimlerinizde sadece şık bir parça satın almanız yeterli değildir. Oldukça riskli parçalardan biri olan trençkotları seçerken kesinlikle vücut tipinize uygun kalıptaki modelleri tercih etmelisiniz. Özellikle boy unsuru trençkot seçimlerinizde en çok dikkat etmeniz gereken konulardan biridir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir