Püsküllü Çanta Modelleri İle Eğlenceli Stiller

Püsküllü Çanta Modelleri İle Eğlenceli Stiller hazırlayabilirsiniz. Süet veya deri hangi kumaş kullanmayı tercih ediyorsanız bu sonbahar sezonunda mutlaka bir tane püsküllü çanta almalısınız. Hem şıklığınızı tamamlayacağınız hem de modayı yakından takip edebileceğiniz bir çanta modeli arıyorsanız kesinlikle püsküllü çanta modellerini tercih etmelisiniz.
El Çantası
El çantalarında bu sezon oldukça büyük püskül detaylı çanta modellerini görebiliriz. Derilerde de sıkça gördüğümüz püskül detayları ile göz alıcı kombinler hazırlayabilirsiniz.
Ayrılmaz İkili: Püskül Ve Süet
Püsküllü çanta denildiğinde akla ilk olarak süet çantalar gelmektedir. Omuz askılı püsküllü çantalar ile otantik ve etnik bir tarz oluşturabilirsiniz. Her mevsime yakışan bir çanta modeli olan süet püsküllü çantalar ayrıca hiçbir zaman modası geçmeyecek nadir parçalardan biridir.
Deri Ve Püskül
Göz alıcı tasarımlara sahip olan deri püsküllü çantaları bu sezon kesinlikle kombinlerinizde değerlendirmelisiniz. Omuz askılı veya el çantası olarak ofis veya günlük kombinlerinizde deri tercih edebilirsiniz. Ancak bu sezon modaya damga vuran püskül detaylarını deri çantalarınızda kesinlikle kullanın.
Severek kullandığınız tüm çanta modellerinde bu sonbahar sezonunda püskül detaylarını kullanabilirsiniz. Özellikle denimler ve elbiseler ile oldukça uyum yakalayan püsküllü çantaları ile sizler de havalı ve cool görünümler hazırlayabilirsiniz. Siyah renk başta olmak üzere toprak tonları da püsküllü çanta modellerinden en çok öne çıkan çanta renkleri olarak öne çıkıyor.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir