Kürklü Çanta Trendini Kaçırmayın

Kürklü Çanta Trendini Kaçırmayın. Genellikle kürk detaylarını montlarda ve uzun hırkalar geçtiğimiz sezon kış mevsiminde sıkça görmekteydik. Bu sezon ise kürk detayını çantalarda sıkça göreceğiz. Oldukça havalı ve maskülen bir giyim tarzı parçası olan kürk detayları ile sizler de bu sezon çanta modellerinizde daha farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Renk seçimi ise kesinlikle sonbahar ve kış sezonu için oldukça uygun. Kahverengi ve bej renginin tonlarını ağırlıklı olarak gördüğümüz kürk detaylı çanta modelleriyle kışın sıcaklığını sizler de seçimlerinizde yansıtabilirsiniz.
Derseniz tamamı kürklü isterseniz de kenar kısımları kürk detaylı olan çanta modelleriyle daha havalı ve modern kombinler ortaya çıkartabilirsiniz. Birbirinden farklı ebat ve büyüklüğe sahip olan çanta modellerinden ihtiyacınıza uygun olan bir model tercih ederken, kürk detaylı olmasına ayrıca dikkat etmelisiniz. Dünyaca ünlü çanta üretici markaları da bu sezon 2021 sonbahar ve kış çanta modellerinde çoğunlukta kürk detaylarına yer veriyor. Süet ve kürk ile bütünleşen yeni sezon çanta modelleri kesinlikle sonbaharı yansıtan en iyi aksesuar seçimlerinden birisi. Hem şık hem de içinizi ısıtan ver rahat formda bir çanta modeli arıyorsanız, kürk detaylı tokalı deri çantaları tercih edebilirsiniz.
Tamamı kürklü ve büyük salaş çanta seçimlerinizde bu sezon en çok öne çıkan renkler arasında ise mor var. Kış mevsiminin şahane renkleri arasından siz de ihtişamlı bir kombini ile kendinizi ön plana çıkartmak istiyorsanız kürklü çanta modelleri en doğru seçimlerden biri olabilir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir