Dikkat Çeken Sonbahar Kış Ceket Modası

Dikkat Çeken Sonbahar Kış Ceket Modası detaylarında bu yıl biraz daha deri ve süet kumaşları daha fazla ön planda görebiliyoruz. Sizler de tüm kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ceket modellerini arıyorsanız en favori ceket modelleri için yazımıza göz gezdirebilirsiniz.
Sonbahar- Kış Ceket Modası
Ekosenin gücünü sonbahar ve kış mevsiminde daha fazla hissediyoruz. Belki ve bu iki mevsime de en çok yakışan renklere ve desenlere sahip olan ekose desenli ceketleri sizler de çok seveceksiniz. Bu sezon crop kısa ceketlerde ekose detaylarını görebiliyoruz. Ayrıca yumuşak ve kalın kumaş yapısı ile de tam mevsime uygun bir ceket modeli seçebilirsiniz.
Süet ceket giymeyi kim sevmez ki? Her kadının dolabında mutlaka bir tane de olsa süet ceket modeli bulunmaktadır. Süet ceketlerinizi yine süet parçalar ile bir arada kullanabilirsiniz. Ancak bu sezon süet ceketleri deriler ve denim kumaşlar ile bir arada kullanmayı tercih edebilisiniz. Daha modern ve modayı yakından takip edeceğiniz bir kombin hazırlamak için kesinlikle bir tane süet ceket almalısınız.
Blazer ceketler sadece günlük giyim için değil ofis giyimi için de tercih edebileceğiniz bir ceket modelidir. Bu sezon biraz daha keskin hatlara sahip olan blazer ceket modellerini görebiliyoruz. Daha geniş ve sivri yakalı blazer ceket modelleri ile sizler de feminen ve maskülen bir tarz oluşturabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir