Çantalarda Bambu Detayları İle Naturel Kombinler

Çantalarda Bambu Detayları İle Naturel Kombinler hazırlayabilirsiniz. Bu sezon bambu detaylı ve sadece bambudan yapılmış olan çanta modellerini sıkça göreceğiz. Özellikle kutu formundaki küçük el çantaları içerisinden bambu detaylı çantaları tercih edebilirsiniz. Daha doğal bir görünüm sunan bambu çanta modelleri ile sizler de kendi tarzınızı ve stilinizi tamamlayabilirsiniz.
Bambu Yuvarlak Çantalar
Her zaman dikkat çekmeyi seven kadınların tercihi olan yuvarlak çanta modelleri bu sezon bambu detaylar ile karşımızda. Sizler de günlük veya klasik giyiminiz için farklı bir çanta modeli tercih etmek istiyorsanız yuvarlak bambu çanta modellerini tercih edebilirsiniz.
Yarım Ay Bambu Çantalar
Askı kısmı da bambu detayları taşıyan yarım ay şeklindeki bambu çantaları sizler de çok sevecekseniz. Özellikle deri ve keten kumaşlar ile muhteşem bir uyum yakalayan bambu çantaları dilediğiniz kombinlerinizde tercih edebilirsiniz. Biraz daha nostaljik bir görünüm sunan bambu çantalar ile oldukça havalı kombinler hazırlayabilirsiniz.
İş kadınlarının son dönemlerde en çok tercih ettiği çanta modellerinden olan bambu çanta modelleri arasında sizleri birbirinden farklı model ve desen bekliyor. Askılı veya el çantası olarak dilediğiniz modelde tercih edebileceğiniz bambu çantalar kesinlikle otantik bir görünüm için ihtiyacınız olan tek parça.
Her kadının dolabında farklı bir çanta modeli sezona ayak uydurmak için kesinlikle olmalı. Sizler de bu seçiminizi bambu çanta modellerinden yana yapabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir