Oversize Blazer Ceket Kot Pantolon ile Kombin Edilir mi?

Oversize blazer ceket kot pantolon ile kombin edilir mi gibi sorular son zamanlar da çok fazla merak edilen konular arasında yer almaya başlamıştır. Oversize blazer ceketler hem şık hem de spor tarzda kombin yapılabilen ceketlerdir. Bu ceketleri hem elbiseler hem de elbiseler ile son derece kolay bir şekilde kombin yapabilir ve etkileyici bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.
Özellikle son yıllar da spor ile şık olan kıyafetlerin bir arada kullanılması moda haline gelmiştir. Hem kadınlar hem de erkekler bu modaya uyum sağlıyor ve spor şık bir kombin ortaya çıkarıyorlar. Oversize modeller de son yıllar da çok fazla ön plana çıkmaya başlamış olan modeller oldukları için ön plana çıkmaktadır.
Oversize Ceket Modelleri
Oversize blazer ceketler ceket modelleri arasında en çok tercih edilen ve ön plana çıkan ceket modellerinden biridir. Doğru bir kullanım söz konusu olur ise son derece etkileyici bir görünüm ortaya çıkar. Bu görünümü kot pantolonlar ile birlikte daha şık ve klas bir hale getirebilirsiniz.
Kot pantolonların spor görüntüsünü blazer ceketler ile birlikte daha klasik ve daha şık bir hale getirebilirsiniz. Blazer ceketlerin hem uzun formları hem de kısa formları bulunmaktadır. Böylece her kombine uygun olacak şekil ve rengine ulaşama konusunda ciddi bir kolaylık sağlayacaktır. Ceketin oversize olması sizi daha zayıf gösterir.

 

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir