Dantelli Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Dantelli Elbiseler Nasıl Kombinlenir? Sadece abiye giyimde veya klasik giyim içerisinde değil günlük kombinlerinizde de dantelli elbiselerinizi tercih edebilirsiniz. Hem oldukça romantik hem de şık bir tarz oluşturmak için tercih edebileceğiniz dantelli elbiseler doğru parçalar ile birlikte kullanılması gereken bir ürün.

Dantelli Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

-Dantelli elbise seçimlerinizde öncelikli olarak klasik mi spor mu giyim tarzı içerisinde kullanacağınızı belirlemelisiniz. Bunun yanı sıra vücut tipinize uygun bir elbise modeli seçmeniz de büyük önem taşımaktadır.

-Dantelli elbiseleri sokak veya günlük giyim tarzınız içerisinde kullanacaksanız oldukça yoğun ve abiye formuna sahip olan modelleri tercih etmemelisiniz. Sokak tarzınıza için biraz daha spor kesimli ve küçük dantel detayları olan elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca deri ceketler ile birlikte ve botlar ile birlikte dantelli elbiseleri günlük kombininiz için uygun bir kalıba dönüştürebilirsiniz.

-Abiye ve klasik giyim için dantelli elbise seçerken göğüs ve kol kısımlarında dantel detayı olan modelleri tercih edebilirsiniz.

-Dantelli elbiselerinizi uygun bir topuklu ayakkabı ile birlikte kullanmalısınız. Şık bir akşam yemeği veya güzel davet için risksiz bir abiye tercih etmek istiyorsanız siyah bir danteli elbiseden yana şansınızı kullanabilirsiniz.

Dantelli elbiseler kendiliğinden hareketli bir yapıya sahip olduğu için elbise ile birlikte fazla aksesuar kullanmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca takı seçimlerinizin de dantelli elbise kullanırken oldukça sade olması gerektiğini de ayrıca belirtmek isteriz.

 

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir