Çocuklu Kadınların İdeal Çanta Tasarımları Nelerdir?

Eğer bir çocuğunuz varsa, herşey her an lazım olabilir. Bu yüzden lazım olma ihtimali olan herşey, elinizin altında olmalı. Bez, mama, su, yedek kıyafet, atıştırmalık, ıslak mendil gibi daha çok uzayacak bir liste çocuklu ailelerin olmazsa olmazıdır.

Hayat Kurtaran Çanta

Anne olduğunuzda artık bireysel bir çanta taşımazsınız. Çünkü bu sizin için ekstra bir yüktür. Onun yerine çocuğunuzun ve sizin tüm ihtiyaçların tamamını, toplayabilecek bir çantaya ihtiyaç duyarsınız. Burada asıl mesele çantanın çok cepli ve kullanışlı olmasıdır. Ne kadar çok eşya alırsa, sizin için o kadar iyidir. Özellikle yan taraflarda biberon ya da sıvı ürünleri koyabileceğiniz kısımları olmalı. Çünkü akmamalı ve dökülmemeli, ayrıca her an ulaşılabilmelisiniz.

Çocuklu kadınların bir diğer çanta tercihi ise geniş olmasıdır. Geniş bir çanta, hem malzemeleri kolayca bulmanızı sağlar, hem de daha fazla ihtiyacınızı taşır. Çok cepli olması da önemlidir.

Annelere Uygun Kullanışlı Çanta 

Küçük bir çocuğunuz varsa emzik, oyuncak gibi ufak ürünler için ayrı kısımlar gerekir. Bu nedenle küçük cepler önemlidir. Çantayı, çocuğunuzun yaş aralığına göre tercih edebilirsiniz. Çocuk ne kadar küçükse, çanta o kadar büyük olmalı. Büyüdükçe malzemeleri aynı oranda azalır. Kullanacağınız çanta kesinlikle sırt çantası olmalı. Elleriniz herşeyi her an kontrol altında tutabilmeli. Sırta takılan, çok cepli geniş ve sıvı aparatlar için yan kısımları olan bir çanta çocuklu kadınlar için en ideal çantadır.

 

 

 

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir