Çanta Seçiminizi Kış Aylarında Kaban Modeline Göre Uyarlayın

Son iki yıldan şu ana gelene kadar trend çanta modellerinde dikkatinizi çeken bir şey oldu mu? Bazen trendkombinlere bakarken çantalarımızda tüm elektroniklerde olduğu gibi her şeyi küçültüp incelten hacmini en minimal seviyeye getiren nano teknolojinin kurbanı olmuş olabilir mi diye düşünüyorum. Çünkü çok küçüldükçe sadece bir telefon ve kart sığabilecek büyüklükte hatta telefon kılıflarını andıran yeni çantalarımıza alışmak zaman almışsa da artık her beğeniye uygun modellerini gördükçe sempati duymak kaçınılmaz oluyor.
Ancak merak edilen bir şey var ki bu kış oldukça rövanşta olan küçük çantaları dış kıyafetlerle nasıl kombinlenir?Bu konuda telaşa kapılmak yersiz, kabanın, montun, trençkotun yada ceketin yani kullandığınız parçanın formuna göre çantalar değişebilir.
Kış Aylarında Üç Parçada Şıklığınızı Tamamlayın
Kış aylarının vazgeçilmez üçlüsü kaban, çanta, bot. Bunların iyi ve doğru seçilmeleri ifadenizi kesinleştirebilir girdiğiniz her ortamda fark edilen zevkiyle merak uyandıran bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bu üçlüyü doğru kombinlemek için bazı önerilerde bulunmak gerekirse; size tavsiye çanta seçiminizi kış aylarında kaban modeline göre uyarlayın bu uyumdan doğan şıklığınızın tadını çıkarın.
Kısa ve belin çok altını geçmeyen kabanlarla uzun omuz askısı olan bavul çantalar yada kabanın formuna göre minik sırt çantaları tercih edilebilir. Kalın ve uzun kabanlarınızla saçaklı oval ya da yuvarlak en çok çapı 15 cm olan çantalarınızla uygun renk ve doku seçimiyle yaparsanız aynadaki aksinize bakmaya doyamayabilirsiniz.

 

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir