Trençkot Modellerinde Kemer mi Daha İyi Yoksa Fermuar mı?

Trençkot özellikle bahar mevsimlerinde en çok tercih edilen dış giyim ürünlerinden biridir. Trençkotla hem rahat hem de şık olabilmek mümkün. Aynı zamanda, yıllardır modada yerini koruyan nadir giysilerden birisidir. En çok tercih edilen renk tonları ise kahverengi, kırmızı ve haki yeşildir. Boy olarak ise genellikle midi boy trençkotlar tercih edilir.

Trençkot, hem spor giyimde hem de klasik kombinlerde tamamlayıcı bir giysidir.  Model olarak ise düğmeli ve kemerli modelleri bir de fermuarlı modelleri vardır. Kolay kullanımda fermuarlı modeller daha çok tercih edilir. Çünkü giymesi daha pratiktir. Kemerli modellerinde kullanımı kolaydır. Fakat klasik tarzda daha çok tercih edilir.

Fermuarlı mı Yoksa Kemerli Trençkot mu Tercih Edilmeli

Her iki modelinde kullanımı kolay ve oldukça rahattır. Fakat önemli olan o an giyilen kombine uygun olmasıdır. Genellikle kot pantolonlu kombinlerde kemerli trençkot tercih edilir. Aynı zamanda klasik kumaş etek ya da pantolonda da çok fazla tercih edilir. Özellikle resmi ortamlara girerken kahve tonlarında kemerli trençkot kombini ile çok şık bir görüntü elde edilebilir.

Fermuarlı trençkot modelleri ise genelde günlük kullanıma daha uygundur. Dışarı çıkarken rahatlıkla alınıp çıkılabilir. Fermuarlı trençkot, spor ve rahat olan her tarzın üzerine uyumlu olabilir. Kolay kombin ve günlük yaşam için ideal bir seçimdir.

 

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir