Dolabınızı Kışa Hazırlayacak Kadın Giyim Önerileri 

Yaz ve kış aylarında sadece kıyafetlerin kalınlığı değişmeyip, aynı zamanda tarzı ve renkleri de değişir. Dolabınızı kışa hazırlamak için öncelikle yaz ayları boyunca ne tarz giydiğinizi bir gözden geçirip yenilik yapabilirsiniz. Örneğin sürekli dekolteli, açık renkli giysilere ağırlık verdiyseniz, kış ayları için tam tersi olan modayı baz alabilirsiniz. Boğazlı kazak ve koyu renkli kıyafetler sizin için ideal olacaktır. Bayanlar kış ayları için;

  • Günlük olarak eşofman takımları
  • Özel günler için boğazlı kazak ve kalın kalem etek modelleri
  • Gece için gecelik yerine pijama takımlarına ağırlık vererek farklılık yaşayabilirler. Bu aynı zamanda psikolojileri için de iyi olacaktır.

Triko Elbise ve Hırkalar 

Dolabınızı kışa hazırlayacak bir başka öneri ise triko ürünlerdir. Hem şık bir görüntü sunan hem de sıcacık tutan triko ürünler, bedeninize uyum sağlayacak çeşide sahiptir. Triko denince akla sadece kazak modelleri gelmeyip aynı zamanda boydan uzun elbiseler de gelebilir. Bayanları oldukça şık gösteren triko elbiseler herkesin tarzına hitap edecek kadar modelde üretilir.

Bunun yanı sıra yelek ve hırka modellerine de dolabınızda yer vermeniz kullanış açısından ihtiyaç giderici olacaktır. Bir kaç tane yelek ve hırka modeli zaman zaman tercih etmek isteyeceğiniz türden hazırlıklar olduğu için, her kıyafetinize uyau sağlayacak ana renkler arasından seçim yapabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir