Beyaz Bir Gömlek Kaç Farklı Şekilde Kombinlenir?

Beyaz Bir Gömlek Kaç Farklı Şekilde Kombinlenir? Her kadının dolabında mutlaka farklı tasarımlara ve formlara sahip olan beyaz gömlekler bulunmaktadır. Sizler de gerek klasik giyiminiz için gerekse günlük spor kombinleriniz içerisinde sıklıkla beyaz gömleklere yer veriyorsanız önerilerimize göz atabilirsiniz.

Beyaz Bir Gömlek İle Kaç Farklı Kombin Yapılır?

Denim Pantolon Ve Beyaz Gömlek

İşte moda dünyasının hiçbir zaman eskimeyecek tarzı. Denim pantolonlar ve beyaz gömlekler. Birbiri ile bu kadar çok yakışan başka ikili bir parça daha düşünülemez. Sizler de jean pantolonlarınız ile birlikte beyaz gömleklerinizi kombin yapabilirsiniz. Bu kombin için spor ayakkabılarınızı tercih ederek daha günlük kombinler hazırlayabilirsiniz. Yine bu kombin için şık bir topuklu ayakkabı da tercih ederek ofis şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Kalem Etek Ve Beyaz Gömlek

Ofis stilinizde hem klasik hem de şık giyinmeyi tercih ediyorsanız sizler de kalem etekleriniz ile birlikte beyaz gömleklerinizi kombin yapabilirsiniz. Dilerseniz siyah diz altı modern kesimli bir kalem etek ve beyaz klasik kesim bir beyaz gömlek ile oldukça modern bir görünüm sahibi olabilirsiniz.

Kot Şortlar Ve Beyaz Gömlekler

Yaz mevsiminde sokak stilinizde klasik parçaların da dokunuşu olmasını istiyorsanız jean veya kumaş şortlarınız ile birlikte beyaz gömleklerinizi de kombin yapabilirsiniz. Sandalet ve babetleriniz ile birlikte tamamlayabileceğiniz bu kombin için oversize beyaz gömlekleri tercih edebilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir